S4924-333J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
S4924-333J
JLCPCB Part #
C17419372
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.37Ω 160mA 33uH 471mA ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors