S4924-331H
MFR.Part #
S4924-331H
JLCPCB Part #
C17524312
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.705A 1.705A 130mΩ 330nH ±3% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors