S4924-182J
MFR.Part #
S4924-182J
JLCPCB Part #
C17643343
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.65A 1.65A 1.8uH 140mΩ ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors