S4924-181J
MFR.Part #
S4924-181J
JLCPCB Part #
C17188335
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
180nH 2.835A 2.835A 47mΩ ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors