S4924-152K
MFR.Part #
S4924-152K
JLCPCB Part #
C17580200
Package
SMD,12.8x6.1mm
Description
1.5uH 1.78A 1.78A 120mΩ ±10% SMD,12.8x6.1mm Power Inductors