S4924-151H
MFR.Part #
S4924-151H
JLCPCB Part #
C17448250
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
150nH 3.195A 3.195A 37mΩ ±3% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors