S4924-123H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
S4924-123H
JLCPCB Part #
C17640259
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
12uH 2Ω 440mA 440mA ±3% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors