S4924-122H
MFR.Part #
S4924-122H
JLCPCB Part #
C17217901
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.2uH 1.92A 1.92A 100mΩ ±3% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors