S3483R-680M
MFR.Part #
S3483R-680M
JLCPCB Part #
C6215386
Package
SMD,7.2x7.2mm
Description
500mA 520mΩ 68uH ±20% SMD,7.2x7.2mm Power Inductors ROHS