PTKM75R-59H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PTKM75R-59H
JLCPCB Part #
C17341811
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
30mΩ 3A 5.9A 75uH ±10% 插件,D=27.9mm Power Inductors ROHS