PTKM75R-50SM
MFR.Part #
PTKM75R-50SM
JLCPCB Part #
C7030768
Package
SMD,17.8x17mm
Description
50mΩ 600mA 75uH ±10% SMD,17.8x17mm Power Inductors ROHS