PTKM75-30SM
MFR.Part #
PTKM75-30SM
JLCPCB Part #
C6365660
Package
SMD,11.2x11.2mm
Description
130mΩ 280mA 75uH ±10% SMD,11.2x11.2mm Power Inductors