PTKM75-121
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PTKM75-121
JLCPCB Part #
C17312795
Package
Plugin
Description
1.8A 3.9A 45mΩ 75uH ±10% Plugin Power Inductors