PTKM50R-40SM
MFR.Part #
PTKM50R-40SM
JLCPCB Part #
C5848702
Package
SMD,14.5x14.2mm
Description
110mΩ 50uH 560mA ±10% SMD,14.5x14.2mm Power Inductors ROHS