PTKM50-30SM
MFR.Part #
PTKM50-30SM
JLCPCB Part #
C6365657
Package
SMD,11.2x11.2mm
Description
100mΩ 350mA 50uH ±10% SMD,11.2x11.2mm Power Inductors