PTKM500R-59H
MFR.Part #
PTKM500R-59H
JLCPCB Part #
C17209015
Package
Plugin,D=29.2mm
Description
1.1A 160mΩ 2.6A 500uH ±10% Plugin,D=29.2mm Power Inductors ROHS