PTKM500-894H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PTKM500-894H
JLCPCB Part #
C17359775
Package
Plugin,D=33mm
Description
1.4A 131mΩ 3.4A 500uH ±10% 插件,D=33mm Power Inductors