PTKM500-894
MFR.Part #
PTKM500-894
JLCPCB Part #
C17602663
Package
Plugin,33x16.5mm
Description
1.4A 131mΩ 3.4A 500uH ±10% Plugin,33x16.5mm Power Inductors