PTKM500-59H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PTKM500-59H
JLCPCB Part #
C17509448
Package
Plugin,D=29.2mm
Description
1.1A 160mΩ 2.6A 500uH ±10% Plugin,D=29.2mm Power Inductors