PTKM330R-50SM
MFR.Part #
PTKM330R-50SM
JLCPCB Part #
C7030766
Package
SMD,17.8x17mm
Description
190mΩ 270mA 330uH ±10% SMD,17.8x17mm Power Inductors ROHS