PTKM25-59VM
MFR.Part #
PTKM25-59VM
JLCPCB Part #
C17522154
Package
Plugin,30.7x17.4mm
Description
11mΩ 25uH 4.7A 9.8A ±10% Plugin,30.7x17.4mm Power Inductors