PTKM25-59H
MFR.Part #
PTKM25-59H
JLCPCB Part #
C17359673
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
11mΩ 25uH 4.7A 9.8A ±10% 插件,D=27.9mm Power Inductors