PTKM25-30SM
MFR.Part #
PTKM25-30SM
JLCPCB Part #
C7030764
Package
SMD,11.2x11.2mm
Description
25uH 500mA 70mΩ ±10% SMD,11.2x11.2mm Power Inductors