PTKM200-50H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PTKM200-50H
JLCPCB Part #
C17380434
Package
Plugin,D=15.9mm
Description
1.97A 140mΩ 200uH 350mA ±10% 插件,D=15.9mm Power Inductors