PTKM150-50VM
MFR.Part #
PTKM150-50VM
JLCPCB Part #
C17324803
Package
Plugin,19.1x10.2mm
Description
100mΩ 150uH 2.33A 400mA ±10% Plugin,19.1x10.2mm Power Inductors