PTKM150-50
MFR.Part #
PTKM150-50
JLCPCB Part #
C17445059
Package
Plugin,15.9x7.6mm
Description
100mΩ 150uH 2.33A 400mA ±10% 插件,15.9x7.6mm Power Inductors