PTKM150-30SM
MFR.Part #
PTKM150-30SM
JLCPCB Part #
C6365643
Package
SMD,11.2x11.2mm
Description
150uH 190mΩ 200mA ±10% SMD,11.2x11.2mm Power Inductors