PTKM100-121H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PTKM100-121H
JLCPCB Part #
C17517945
Package
Plugin,D=20.8mm
Description
1.6A 100uH 3.24A 65mΩ ±10% Plugin,D=20.8mm Power Inductors