PTKM100-121
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PTKM100-121
JLCPCB Part #
C17422144
Package
Plugin
Description
1.6A 100uH 3.24A 65mΩ ±10% 插件 Power Inductors