PTHF75-50SM
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PTHF75-50SM
JLCPCB Part #
C3223271
Package
SMD,17.8x17mm
Description
3.47A 50mΩ 75uH ±10% SMD,17.8x17mm Power Inductors