PTHF75-121
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PTHF75-121
JLCPCB Part #
C17409486
Package
Plugin
Description
3.9A 3.9A 45mΩ 75uH ±10% 插件 Power Inductors