PTHF25R-59
MFR.Part #
PTHF25R-59
JLCPCB Part #
C17402165
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
11A 11mΩ 25uH 9.8A ±10% 插件,D=27.9mm Power Inductors ROHS