PT750R-1400HM
MFR.Part #
PT750R-1400HM
JLCPCB Part #
C17472460
Package
Plugin,D=36.8mm
Description
2.6A 350mΩ 750uH ±15% 插件,D=36.8mm Power Inductors ROHS