PT750-2050HM
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PT750-2050HM
JLCPCB Part #
C17212489
Package
Plugin,D=52.1mm
Description
150mΩ 6.4A 750uH ±15% Plugin,D=52.1mm Power Inductors