PT50R-900HM
MFR.Part #
PT50R-900HM
JLCPCB Part #
C17375685
Package
Plugin,D=22.9mm
Description
30mΩ 5.6A 50uH ±15% 插件,D=22.9mm Power Inductors ROHS