PT400R-1200
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PT400R-1200
JLCPCB Part #
C17630985
Package
Plugin
Description
2.4A 250mΩ 400uH ±15% Plugin Power Inductors ROHS