PT300R-1500HM
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PT300R-1500HM
JLCPCB Part #
C17235333
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
100mΩ 300uH 5.5A ±15% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS