PT25R-800HM
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PT25R-800HM
JLCPCB Part #
C17180489
Package
Plugin,D=20.3mm
Description
25mΩ 25uH 6.6A ±15% Plugin,D=20.3mm Power Inductors ROHS