PT250-1200HM
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PT250-1200HM
JLCPCB Part #
C17508283
Package
Plugin,D=30.5mm
Description
130mΩ 250uH 3.8A ±15% Plugin,D=30.5mm Power Inductors