PT100-1000HM
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PT100-1000HM
JLCPCB Part #
C17583401
Package
Plugin,D=24.1mm
Description
100uH 3.5A 80mΩ ±15% 插件,D=24.1mm Power Inductors