P3519R-562K
MFR.Part #
P3519R-562K
JLCPCB Part #
C17347537
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
1.54A 1.83A 120mΩ 5.6uH ±10% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS