P3519R-473J
MFR.Part #
P3519R-473J
JLCPCB Part #
C7323685
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
47uH 575mA 630mA 893mΩ ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS