P3519R-393J
MFR.Part #
P3519R-393J
JLCPCB Part #
C7255931
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
39uH 602mA 690mA 814mΩ ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS