P3519R-271K
MFR.Part #
P3519R-271K
JLCPCB Part #
C5823352
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
17mΩ 270nH 3.17A 8.31A ±10% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS