P3519R-223K
MFR.Part #
P3519R-223K
JLCPCB Part #
C17557304
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
22uH 390mΩ 870mA 920mA ±10% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS