P3519R-181K
MFR.Part #
P3519R-181K
JLCPCB Part #
C5706042
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
10.18A 14mΩ 180nH 4.61A ±10% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS