P3519R-154J
MFR.Part #
P3519R-154J
JLCPCB Part #
C6948630
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
150uH 2.65Ω 333mA 350mA ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS