P3519R-105J
MFR.Part #
P3519R-105J
JLCPCB Part #
C6352157
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
105mA 140mA 1mH 26.74Ω ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS