P3519-181K
MFR.Part #
P3519-181K
JLCPCB Part #
C17416370
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
10.18A 10mΩ 180nH 4.62A ±10% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors