P3519-122J
MFR.Part #
P3519-122J
JLCPCB Part #
C17357869
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
1.2uH 2.88A 3.94A 40mΩ ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors